el-main
el-main
el-main
el-main

Blog

Vitajte na našom novom blogu

30-4-2024
Zub múdrosti, označovaný aj ako osmička, dokáže spôsobiť nemalé problémy. Začína to komplikovaným rastom, zhoršenými podmienkami na dôkladné čistenie a spôsobiť môže aj bolestivý zápal či posun susedných zubov. Čo by ste o zuboch múdrosti mali vedieť a kedy neodkladať ich vytiahnutie?

17-4-2024
Pravidelná stomatologická kontrola je jedným z účinných spôsobov, ako predchádzať mnohým komplikáciám, ktoré súvisia so zdravím zubov a ústnej dutiny. Ak si nechávate preventívnu prehliadku u zubára na poslednú chvíľu alebo ste ju už párkrát vynechali, skúste si tento rok dohodnúť termín v dostatočnom predstihu. Prečo je toto stomatologické vyšetrenie dôležité a ako prebieha?

22-3-2024
Biele zuby sa považujú za symbol atraktivity a istej prestíže, preto nečudo, že záujem o bielenie zubov narastá. Ako bielenie zubov je označovaná procedúra, pri ktorej dochádza ku korekcii zafarbených zubov pomocou bieliaceho prípravku. Výsledkom sú zuby bledšie a žiarivejšie, čo môže mať pozitívny vplyv na sebavedomie ich nositeľa. Ako bielenie zubov prebieha a aké sú možnosti?

27-2-2024
Zubné korunky a zubné mostíky patria medzi najčastejšie zubné náhrady pri vážne poškodených alebo chýbajúcich zuboch. Majú dôležitý funkčný a estetický význam. V akých situáciách odporúčame pacientom zubnú korunku? Kedy je ideálnym riešením zubný mostík? Pomôžeme vám zorientovať sa a nájsť rýchle odpovede na časté otázky.

20-12-2023
Ďakujeme všetkým našim pacientom za rok 2023 a tešíme sa, čo nám prinesie ten nový.


12-12-2023
Dentálna hygiena je kľúčovým aspektom udržiavania zdravia ústnej dutiny a celkového blahobytu. Nejde len o estetický aspekt, ale aj o prevenciu mnohých ochorení a komplikácií spojených s ústami a zubami. Tento článok sa zameria na dôvody, prečo by sme mali venovať pozornosť dentálnej hygieny a prečo by sme ju mali pravidelne vykonávať.

 

 

 

 

Napíšte nám Zavolajte nám