el-main
el-main
el-main
el-main

Poďakovanie

Ďakujeme všetkým našim pacientom za rok 2023 a tešíme sa, čo nám prinesie ten nový.
400805879_925830955795849_7905363110430256607_n

S dovolením našej sesterskej Alexia creative-Liptov a mojej vnučky. Slečne Medzihradskej už idú zúbky. Čo to znamená pre nás, ale aj pre všetkých rodičov ?

Že ten kontakt na exorcistu, čo ste zúfalí hľadali týždeň dozadu, môžete hodiť do koša . Ale môžete začať hľadať kontakt na kvalitného zubného lekára, lebo toto je ideálny čas kedy je najlepšie dohodnúť termín na vstupné vyšetrenie. Najneskôr do 1 roka dieťaťa, tak to aspoň odporúčame my. Prečo tak skoro ?

  1.  Aby dieťa prišlo čo najskôr do kontaktu s prostredím zubnej ambulancie a vďaka tomu si nás nebude spájať so strachom, ale bude to brať ako normálnu návštevu, kde ešte dostane na konci odmenu. Ak ale k nám príde detský pacient so zanedbaným chrupom a musíme robiť akútne výkony, tak samozrejme, že vzniká strach až fóbia zo zubnej ambulancie.

  2. Aby sme čo najskôr vedeli inštruovať rodiča čo sa týka starostlivosti o mliečny chrup, aké pomôcky používať a ako čistiť zúbky dieťaťu, aby sme zabránili vzniku zubného kazu alebo čo robiť v prípade úrazu (čo je u detí trochu častejšie).

  3. Toto sú už prvé kroky k tomu, aby sme mali pacienta, ktorý nikdy nezažije vŕtanie ani bolesť zubov a to je našim cieľom.

  4. Ak Vám niekto bude hovoriť, že o mliečne zuby sa starať netreba, kľudne ho odporučte na tento účet, aby ma kontaktoval a ja si dám veľmi rád tú námahu, aby som to každému vysvetlil, prečo je dôležité sa starať o mliečne zúbky už od prerezania.

Budem veľmi rád ak tento príspevok prezdielate, lebo len vďaka tomu sa to môže dostať k človeku, pre ktorého môžu byť tieto informácie úplne nové a vďaka nim bude chodiť sa svojim dieťaťom k zubárovi s radosťou a hlavne bez žiadnych poplatkov.

Krásne Vianoce Vám praje tím Alexie

  • Šťastné Vianoce Vám praje tím Alexie

  • Poďakovanie všetkým pacientom za priazeň v roku 2023.

Napíšte nám Zavolajte nám