el-main
el-main
el-main
el-main

Zubári Košice
Tím Alexie

Lege artis, pracujeme podľa najnovších moderných pravidiel

Prišli sme na svet ako šťastné deti, ktoré sa rozhodli správne.

attractive-smiling-woman-at-the-dentist-appointmen-2022-11-29-20-24-13-utc

Tím Alexie

zubný lekár - MUDr. Alex Medzihradský
MUDr. Alex Medzihradský
zubný lekár - Košice
Som odchovanec Prof. MUDr. Nedy Markovskej CSc. na LF UPJŠ v Košiciach.

Profesne som prešiel cestou od klasickej zubnej školy po modernú zubolekársku súčasnosť. Vzývam technológie, internet a pokrok. Zubné lekárstvo, predovšetkým jeho tvorivú estetickú časť považujem za skutočné umenie. Učím sa celý život a to v niektorých ohľadoch aj od mojich mladších kolegov. Pokrok sa nedá zastaviť a je na Vás, či s ním udržíte krok. Milujem Život, svoju rodinu a obklopujem sa hlavne mladými, dynamickými, tvorivými a priateľskými ľuďmi. Som autorom hudby a textu, maľujem a rád cestujem. Šťastný otec štyroch synov. 

zubný lekár

zubná lekárka - MDDr. Anka Mihaľová
MDDr. Laura Hantkeová
zubná lekárka - Košice
Je absolventkou zubného lekárstva na lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Som pozitívny človek, ktorý sa rád smeje. Zdravý a krásny úsmev chcem dopriať aj svojim pacientom. Viem, že každý človek je iný. Práve preto ku každému pacientovi pristupujem individuálne. Vo svojej práci sa snažím zohľadniť odborné hľadisko, želania pacienta a ponúknuť mu najlepšie možné riešenie. Neustále sa vzdelávam a absolvovala som mnohé odborné kurzy. Spokojný pacient je pre mňa tá najlepšia odmena. Zubné lekárstvo považujem za umenie.

zubná lekárka - MDDr. Mirka Gadžinovská
MDDr. Klaudia Tomková
zubná lekárka - Košice

Zubné lekárstvo som vyštudovala s výbornými výsledkami na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Mojim vzorom a inšpiráciou je moja staršia sestra, ktorá je výbornou zubnou lekárkou a aj to je dôvod, pre ktorý som sa vydala touto tvorivou cestou. Je pre mňa veľmi dôležité aby sa u nás v kresle cítili pacienti príjemne , spokojne a pohodlne a aby bolo ošetrenie bezbolestné ,kvalitné ,krásne proste umelecké dielo. Chcem sa vypracovať na TOP lekárku v obore. Veľkou motiváciou sú moji starší a skúsenejší kolegovia, odborná zahraničná literatúra, prednášajúci na odborných kongresoch a prednáškach. Som vďačná, že môžem byť súčasťou skvelého tímu Alexie creative a robiť prácu, ktorá ma veľmi baví.
 

zubný lekár - MDDr. Martin Lapár
Dr. Tetiana  Shyian
zubná lekárka - Košice

Vyštudovala som v zahraničí a mám za sebou bohaté skúsenosti v zubnom lekárstve.  Som veľmi vďačná, za príležitosť pracovať na tak skvelej zubnej klinike akou je Alexia creative  so svojim tímom. Som veľmi citlivá a empaticka lekárka, pre mňa  je vždy  dôležitý komfort pacientov a pohoda v ambulancii.  Svoju prácu robím najlepšie ako  viem, a to s láskou a trpezlivosťou.

 
 
dentálny hygienik - Bc. Erik Vencel
Bc. Erik Vencel
dentálny hygienik - Košice
má ukončené vysokoškolské vzdelanie na fakulte Zdravotníctva Prešovskej univerzity v Prešove v odbore DENTÁLNA HYGIENA

Už viac ako desaťročie je súčasťou tímu Alexia creative. Spolu s Dr. Alexom Medzihradským pozdvihli dentálnu hygienu na vysokú úroveň a zaradili ju tak k základným pilierom ústneho zdravia svojich pacientov. Erik dentálnu hygienu označuje ako #dreamjob , teda svoju prácu snov, čo je vidieť aj na prístupe k pacientom a na samotnom profesionálnom, bezbolestnom ošetrení. Vyhľádávajú ho pacienti nielen z Košíc a blízkeho okolia, ale aj z poza hraníc. V súčasnosti patrí medzi TOP dentálnych hygienikov na Slovensku.

prvý asistent - Ing. Mirka Škodiová
Ing. Mirka Medzihradská
preventistka

V tíme pracuje od roku 2015 vo funkciách : asistent, technický asistent pre Cerec, nákup materiálu. Práca s ľuďmi je jej záľubou. Rada sa podieľa na vytváraní príjemnej a pohodovej atmosféry pri ošetrení, ale aj v Alexii. Sme skutočný tím kolegov a priateľov. Empatia a snaha pomôcť je jej pracovným krédom. Snaží sa pomáhať pacientom zbaviť sa strachu z ošetrenia a poskytnúť im čo najviac informácií.

 

zubný lekár - MUDr. Matej Medzihradský
MUDr. Matej Medzihradský
zubný lekár
Toho času samostatne pracuje v sesterskej firme Alexia creative Liptov v Liptovskom Mikuláši., je absolventom LF UPJŠ v Košiciach.

Pre povolanie zubného lekára sa rozhodol v prvej triede základnej školy. Samozrejme, že jeho profesným aj ľudským vzorom je jeho otec. Dnes stoja vedľa seba ako kolegovia a priatelia. Chce nadviazať na základy Alexie creative a byť profesne medzi prvými , poskytovať  pacientom to najlepšie, čo ponúka moderná medicína a doba.

 

Toho času pracuje vo vlastnej zubnej klinike Alexia creative Liptov.

ekonóm, asistent - Ing. Tina Štefková
Ing. Tina Štefková
ekonóm, asistent

Stála už pri zrode ambulancií Alexia creative, vo firme pracuje už cez 20 rokov. Cez začínajúcu asistentku sa z nej vďaka túžbe po vedomostiach a jej cieľavedomosti stala nenahraditeľná ekonómka našej kliniky. Komunikuje so zdravotnými poisťovňami a príslušnými úradmi ,ktoré sú nevyhnutné pre bezproblémový chod dentálnej kliniky a zároveň pomáha pacientom pri zodpovedaní otázok administratívneho charakteru.

asistentka - Ing. Vierka Smolková
Ing. Vierka Smolková
preventistka

Má technické vysokoškolské vzdelanie, ktoré vie uplatniť pri množstve prístrojov, ktoré v zubných ambulanciách používame. Neexistuje pre ňu problém, len riešenie. Má rada ľudí a je veľmi empatická bytosť. V Alexii je šťastná, pretože sa môže stále vzdelávať, pracovať na sebe. Príjemná atmosféra a aktívna komunikácia s pacientmi je v spoločnosti Alexia creative na prvom mieste. “Nie sme len kolegovia, ale hlavne priatelia, ktorý myslia do budúcnosti rovnakým smerom. Tak ako pacienta, tak podporujeme aj jeden druhého a snažíme sa urobiť maximum pre Váš úsmev.”

asistentka - Andrea Kinská
Marianna Škodiová
preventistka

Je vytrvalá v pracovnom nasadení, empatická,  športovo založená, rada sa učí a spoznáva nové
príležitosti. Práca s ľudmi ju veľmi baví. Má chuť ďalej sa vzdelávať v odbore zubný asistent,
pretože táto práca ju napĺňa. Je stále optimistická a veselá, vždy Vás privíta so širokým
úsmevom. Vo voľnom čase sa venuje móde a tancu.

recepcia kliniky - Mgr. Veronika Poráčová
Mgr. Veronika Gedeon
recepcia kliniky

Na našej klinike Vás s úsmevom na tvári privíta naša Veronika. Vďaka jej mimoriadnym manažérskym schopnostiam sa vždy objednáte na ošetrenie podľa svojich predstáv a budete ošetrený načas a bez čakania. Je veľmi precízna a zodpovedná. Vo voľnom čase sa venuje joge a rada si prečíta dobrú knihu. Jej najväčším relaxom sú prechádzky v prírode.

Napíšte nám Zavolajte nám