el-main
el-main
el-main
el-main

Zubári Košice
Tím Alexie

Lege artis, pracujeme podľa najnovších moderných pravidiel

Prišli sme na svet ako šťastné deti, ktoré sa rozhodli správne.

Zubári Košice Tím Alexie

Tím Alexie

zubný lekár - MUDr. Alex Medzihradský
MUDr. Alex Medzihradský
zubný lekár - Košice
Som odchovanec Prof. MUDr. Nedy Markovskej CSc. na LF UPJŠ v Košiciach.

Profesne som prešiel cestou od klasickej zubnej školy po modernú zubolekársku súčasnosť. Vzývam technológie, internet a pokrok. Zubné lekárstvo, predovšetkým jeho tvorivú estetickú časť považujem za skutočné umenie. Učím sa celý život a to v niektorých ohľadoch aj od mojich mladších kolegov. Pokrok sa nedá zastaviť a je na Vás, či s ním udržíte krok. Milujem Život, svoju rodinu a obklopujem sa hlavne mladými, dynamickými, tvorivými a priateľskými ľuďmi. Som autorom hudby a textu, maľujem a rád cestujem. Šťastný otec štyroch synov. 

zubný lekár

zubná lekárka - MDDr. Anka Mihaľová
MDDr. Anka Mihaľová
zubná lekárka - Košice
Je absolventkou zubného lekárstva na lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Štúdium ukončila s červeným diplomom a s vyznamením. Neustále sa vzdeláva nielen v zubárskej oblasti, ale aj iných lekárskych odboroch. Už počas štúdia absolvovala mnoho kurzov a stáží v zahraničí. V súčasnosti sa venuje všetkým odborom zubného lekárstva , ale špecializuje sa na mikroskopickú endodonciu. Prednáša na zubnolekárských akciách a kongresoch. Anka hraje na klavíri, vo voľnom čase sa venuje latino tancom, boxu, a iným športom. Je empatická, skromná, precízna a pracovitá.

Toho času pracuje vo vlastnej zubnej praxi.

zubná lekárka - MDDr. Mirka Gadžinovská
MDDr. Mirka Hadbavná
zubná lekárka - Košice

Nekonvenčná dynamická osobnosť, pre ktorú je zubárske remeslo umením. Spokojní pacienti a krásne úsmevy je gro jej motivácie poskytovať našim pacientom čo najlepšie služby. Precíznosť, poriadok, presnosť, neustály progres a erudovanosť je vizitkou jej práce, pretože tak, ako si sama potrpí a vyhľadáva kvalitu, rovnakým dielom ju poskytuje aj u nás v ambulancii.

zubný lekár - MDDr. Martin Lapár
MDDr. Martin Lapár
zubný lekár - Košice

Počas mojej kariéry som mal šťastie obklopovať sa a čerpať vedomosti a zručnosti od vynikajúcich doktorov v oblasti záchovného zubného lekárstva, protetiky, mikroskopickej endodoncie a implantológie na klinikách v Prešove, Bratislave a Trnave. Precízna práca s dôrazom na zväčšenie a presnosť je pre mňa štandardom. Každému pacientovi sa snažím poskytnúť taký level ošetrenia, ako by som chcel dostávať aj ja. Počas školy som sa venoval výskumnej činnosti a venujem sa aj výchove ďalších generácií zubných lekárov. Milujem smiech zábavu, humor, dobrú hudbu a prírodu.

dentoalveolárna chirurgička - MDDr. Andrea Mrva
Dr. Tetiana  Shyian
zubná lekárka - Košice
Vyštudovala som v zahraničí a mám za sebou bohaté skúsenosti v zubnom lekárstve.  Som veľmi vďačná, za príležitosť pracovať na tak skvelej zubnej klinike
 akou je Alexia creative  so svojim tímom.
Som veľmi citlivá a empaticka lekárka, pre mňa  je vždy  dôležitý komfort pacientov a pohoda v ambulancii.  Svoju prácu robím najlepšie ako  viem, a to s láskou a trpezlivosťou.
dentálny hygienik - Bc. Erik Vencel
Bc. Erik Vencel
dentálny hygienik - Košice
má ukončené vysokoškolské vzdelanie na fakulte Zdravotníctva Prešovskej univerzity v Prešove v odbore DENTÁLNA HYGIENA

Už viac ako desaťročie je súčasťou tímu Alexia creative. Spolu s Dr. Alexom Medzihradským pozdvihli dentálnu hygienu na vysokú úroveň a zaradili ju tak k základným pilierom ústneho zdravia svojich pacientov. Erik dentálnu hygienu označuje ako #dreamjob , teda svoju prácu snov, čo je vidieť aj na prístupe k pacientom a na samotnom profesionálnom, bezbolestnom ošetrení. Vyhľádávajú ho pacienti nielen z Košíc a blízkeho okolia, ale aj z poza hraníc

prvý asistent - Ing. Mirka Škodiová
Ing. Mirka Medzihradská
preventistka

V tíme pracuje od roku 2015 vo funkciách : asistent, technický asistent pre Cerec, nákup materiálu. Práca s ľuďmi je jej záľubou. Rada sa podieľa na vytváraní príjemnej a pohodovej atmosféry pri ošetrení, ale aj v Alexii. Sme skutočný tím kolegov a priateľov. Empatia a snaha pomôcť je jej pracovným krédom. Snaží sa pomáhať pacientom zbaviť sa strachu z ošetrenia a poskytnúť im čo najviac informácií.

zubný lekár - MUDr. Matej Medzihradský
MUDr. Matej Medzihradský
zubný lekár
Toho času samostatne pracuje v sesterskej firme Alexia creative Liptov v Liptovskom Mikuláši., je absolventom LF UPJŠ v Košiciach.

Pre povolanie zubného lekára sa rozhodol v prvej triede základnej školy. Samozrejme, že jeho profesným aj ľudským vzorom je jeho otec. Dnes stoja vedľa seba ako kolegovia a priatelia. Chce nadviazať na základy Alexie creative a byť profesne medzi prvými , poskytovať  pacientom to najlepšie, čo ponúka moderná medicína a doba.

 

Toho času pracuje vo vlastnej zubnej klinike Alexia creative Liptov.

ekonóm, asistent - Ing. Tina Štefková
Ing. Tina Štefková
ekonóm, asistent

Stála už pri zrode ambulancií Alexia creative, vo firme pracuje už cez 20 rokov. Cez začínajúcu asistentku sa z nej vďaka túžbe po vedomostiach a jej cieľavedomosti stala nenahraditeľná ekonómka našej kliniky. Komunikuje so zdravotnými poisťovňami a príslušnými úradmi ,ktoré sú nevyhnutné pre bezproblémový chod dentálnej kliniky a zároveň pomáha pacientom pri zodpovedaní otázok administratívneho charakteru.

asistentka - Ing. Vierka Smolková
Ing. Vierka Smolková
preventistka

Má technické vysokoškolské vzdelanie, ktoré vie uplatniť pri množstve prístrojov, ktoré v zubných ambulanciách používame. Neexistuje pre ňu problém, len riešenie. Má rada ľudí a je veľmi empatická bytosť. V Alexii je šťastná, pretože sa môže stále vzdelávať, pracovať na sebe. Príjemná atmosféra a aktívna komunikácia s pacientmi je v spoločnosti Alexia creative na prvom mieste. “Nie sme len kolegovia, ale hlavne priatelia, ktorý myslia do budúcnosti rovnakým smerom. Tak ako pacienta, tak podporujeme aj jeden druhého a snažíme sa urobiť maximum pre Váš úsmev.”

asistentka - Andrea Kinská
Andrea Kinská
preventistka

Je vytrvalá v pracovnom nasadení, športovo založená, rada sa učí a spoznáva nové
príležitosti. Práca s ľudmi ju veľmi baví. Má chuť ďalej sa vzdelávať v odbore zubný asistent,
pretože táto práca ju napĺňa. Je stále optimistická a veselá, vždy Vás privíta so širokým
úsmevom. Vo voľnom čase sa venuje móde a športu.

recepcia kliniky - Mgr. Veronika Poráčová
Mgr. Veronika Gedeon
recepcia kliniky

Na našej klinike Vás s úsmevom na tvári privíta naša Veronika. Vďaka jej mimoriadnym manažérskym schopnostiam sa vždy objednáte na ošetrenie podľa svojich predstáv a budete ošetrený načas a bez čakania. Je veľmi precízna a zodpovedná. Vo voľnom čase sa venuje joge a rada si prečíta dobrú knihu. Jej najväčším relaxom sú prechádzky v prírode.

Napíšte nám Zavolajte nám