el-main
el-main
el-main
el-main

Tím Alexie Creative

Alexia tím pracujeme podľa najnovších moderných pravidiel

"Prišli sme na svet ako šťastné deti, ktoré sa rozhodli správne."

-658303fed360bc216c0e3e16_11zon

Tím Alexie

MUDr. Alex Medzihradský
zubný lekár - Košice
Som odchovanec Prof. MUDr. Nedy Markovskej CSc. na LF UPJŠ v Košiciach.

Profesne som prešiel cestou od klasickej zubnej školy po modernú zubolekársku súčasnosť. Vzývam technológie, internet a pokrok. Zubné lekárstvo, predovšetkým jeho tvorivú estetickú časť, považujem za skutočné umenie. Učím sa celý život a to v niektorých ohľadoch aj od mojich mladších kolegov. Pokrok sa nedá zastaviť a je na vás, či s ním udržíte krok.

Milujem život, svoju rodinu a obklopujem sa hlavne mladými, dynamickými, tvorivými a priateľskými ľuďmi. Som autorom hudby a textov, maľujem a rád cestujem. Som šťastný otec štyroch synov. 

zubný lekár

zubná lekárka - MDDr. Anka Mihaľová
MDDr. Laura Hantkeová
zubná lekárka - Košice
Je absolventkou zubného lekárstva na lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Som pozitívny človek, ktorý sa rád smeje. Zdravý a krásny úsmev chcem dopriať aj svojim pacientom. Viem, že každý človek je iný. Práve preto ku každému pacientovi pristupujem individuálne.

Vo svojej práci sa snažím zohľadniť odborné hľadisko, želania pacienta a ponúknuť mu najlepšie možné riešenie. Neustále sa vzdelávam a absolvovala som mnohé odborné kurzy. Spokojný pacient je pre mňa tá najlepšia odmena. Zubné lekárstvo považujem za umenie.

zubná lekárka - MDDr. Mirka Gadžinovská
MDDr. Klaudia Tomková
zubná lekárka - Košice

Zubné lekárstvo som vyštudovala s výbornými výsledkami na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Mojim vzorom a inšpiráciou je moja staršia sestra, ktorá je výbornou zubnou lekárkou a aj to je dôvod, pre ktorý som sa vydala touto tvorivou cestou. Je pre mňa veľmi dôležité, aby sa u nás v kresle cítili pacienti príjemne, spokojne a pohodlne, a aby bolo ošetrenie bezbolestné, kvalitné, krásne, proste umelecké dielo.

Chcem sa vypracovať na TOP lekárku v obore. Veľkou motiváciou sú moji starší a skúsenejší kolegovia, odborná zahraničná literatúra, prednášajúci na odborných kongresoch a prednáškach. Som vďačná, že môžem byť súčasťou skvelého tímu Alexie Creative a robiť prácu, ktorá ma veľmi baví.
 

Dr. Tetiana  Shyian
zubná lekárka - Košice

Vyštudovala som v zahraničí a mám za sebou bohaté skúsenosti v zubnom lekárstve.  Som veľmi vďačná za príležitosť pracovať na tak skvelej zubnej klinike akou je Alexia Creative.

Som veľmi citlivá a empatická lekárka, Pre mňa  je vždy dôležitý komfort pacientov a pohoda v ambulancii. Svoju prácu robím najlepšie ako viem, a to s láskou a trpezlivosťou.

Bc. Erik Vencel
dentálny hygienik - Košice
Má ukončené vysokoškolské vzdelanie na Fakulte zdravotníctva Prešovskej univerzity v Prešove v odbore DENTÁLNA HYGIENA

Už viac ako desaťročie je súčasťou tímu Alexia Creative. Spolu s Dr. Alexom Medzihradským pozdvihli dentálnu hygienu na vysokú úroveň a zaradili ju tak k základným pilierom ústneho zdravia svojich pacientov. 

Erik dentálnu hygienu označuje ako #dreamjob, teda svoju prácu snov, čo je vidieť aj na prístupe k pacientom a na samotnom profesionálnom, bezbolestnom ošetrení. Vyhľadávajú ho pacienti nielen z Košíc a blízkeho okolia, ale aj spoza hraníc. V súčasnosti patrí medzi TOP dentálnych hygienikov na Slovensku.

Ing. Mirka Medzihradská
preventistka

V tíme pracuje od roku 2015 vo funkciách: asistent, technický asistent pre Cerec, nákup materiálu. Práca s ľuďmi je jej záľubou. Rada sa podieľa na vytváraní príjemnej a pohodovej atmosféry pri ošetrení, ale aj v celkovo v priestoroch našej Alexie.

Sme skutočný tím kolegov a priateľov. Empatia a snaha pomôcť je jej pracovným krédom. Snaží sa pomáhať pacientom zbaviť sa strachu z ošetrenia a poskytnúť im čo najviac informácií.

 

zubný lekár - MUDr. Matej Medzihradský
MUDr. Matej Medzihradský
zubný lekár
Aktuálne pracuje v sesterskej firme Alexia Creative Liptov v Liptovskom Mikuláši. Je absolventom Lekárskej fakutly UPJŠ v Košiciach.

Pre povolanie zubného lekára sa rozhodol v prvej triede základnej školy. Samozrejme, že jeho profesným aj ľudským vzorom je jeho otec. Dnes stoja vedľa seba ako kolegovia a priatelia.

Chce nadviazať na základy Alexie Creative a byť profesne medzi prvými , poskytovať pacientom to najlepšie, čo ponúka moderná medicína a doba.

Ing. Tina Štefková
ekonómka, asistentka

Stála už pri zrode ambulancií Alexia Creative, vo firme pracuje už vyše 20 rokov. Začínala u nás ako asistentka, ale vďaka jej túžbe po vedomostiach a cieľavedomosti sa neskôr stala nenahraditeľná ekonómka našej kliniky.

Komunikuje so zdravotnými poisťovňami a príslušnými úradmi, ktoré sú nevyhnutné pre bezproblémový chod dentálnej kliniky, a zároveň pomáha pacientom pri zodpovedaní otázok administratívneho charakteru.

Ing. Vierka Smolková
preventistka

Má technické vysokoškolské vzdelanie, ktoré vie uplatniť pri množstve prístrojov, ktoré v zubných ambulanciách používame. Neexistuje pre ňu problém, len riešenie. Má rada ľudí a je veľmi empatická bytosť.

V Alexii je šťastná, pretože sa môže stále vzdelávať, pracovať na sebe. Príjemná atmosféra a aktívna komunikácia s pacientmi je v spoločnosti Alexia Creative na prvom mieste.

“Nie sme len kolegovia, ale hlavne priatelia, ktorí myslia do budúcnosti rovnakým smerom. Tak ako pacienta, tak podporujeme aj jeden druhého a snažíme sa urobiť maximum pre váš úsmev.”

Marianna Škodiová
preventistka

Je vytrvalá v pracovnom nasadení, empatická,  športovo založená, rada sa učí a spoznáva nové príležitosti. Práca s ľudmi ju veľmi baví. Má chuť ďalej sa vzdelávať v odbore zubný asistent, pretože táto práca ju napĺňa. Je stále optimistická a veselá, vždy Vás privíta so širokým úsmevom. Vo voľnom čase sa venuje móde a tancu.

Mgr. Veronika Gedeon
recepcia kliniky

Na našej klinike vás s úsmevom na tvári privíta naša Veronika. Vďaka jej mimoriadnym manažérskym schopnostiam sa vždy objednáte na ošetrenie podľa svojich predstáv a budete ošetrený načas a bez čakania. Je veľmi precízna a zodpovedná.

Vo voľnom čase sa venuje jóge a rada si prečíta dobrú knihu. Jej najväčším relaxom sú prechádzky v prírode.

Dominika Medzihradská
 
MDDr. Simona Schlachtová
 
MDDr. Martina Semanová 
 
Zuzana Krajňáková 
 
Mgr. Tatiana Holpová 
 
Napíšte nám Zavolajte nám