el-main
el-main
el-main
el-main

Zmena farby a tvaru zubov

Všetky typy ošetrení chrupu sú bezbolestné.

Každý z nás túži po zdravom a krásnom úsmeve. V dnešnej dobe sa estetika úsmevu dostáva čoraz viac do popredia a krásny úsmev je mnohokrát základom aj pri niektorých povolaniach.

Keramiké fazety - Zmena farby a tvaru zubov

Možností, ako zdokonaliť svoj úsmev je hneď niekoľko od najmenej invazívnych fotokompozitných výplní a faziet až po keramické zirkónové korunky.

Najčastejšie dôvody estetických korekcií chrupu:

  • malé defekty plôch predných zubov - ryhy
  • zafarbenie zubov nereagujúce na bielenie
  • nerovné zuby ( krivé)
  • medzierka medzi zubami
  • nevyhovujúca veľkosť/tvar zuba

 

 

Fotokompozitné fazety

Tenké výplne z fotokompozitného materiálu pokrývajúce predné plochy zubov. Zhotovujú sa v zubnej ambulancii v jednom sedení , materiál tuhne po osvietení špeciálnou polymerizačnou lampou. Po odchode zo zubnej ambulancie nieste teda v žiadnom smere obmedzený v bežnom živote.

Bielenie zubov


Profesionálne bielenie zubov sa v estetickej stomatológii využíva pre korekciu farby zubov zafarbených pigmentami, prirodzene tmavších odtieňov a zubov sfarbených pre časté užívanie ATB v detskom veku. Bielenie zubov začíname ambulantne prostredníctvom lampy Beyond whitening accelerator a následne sa zhotovia na základe odtlačkov silikónové nosiče, do ktorých sa nanesie bieliaci gél a s bielením pre dokonalý výsledok pokračujete doma podľa žiadaného výsledku.

Pre riešenie rozsiahlejších defektov využívame možnosti keramických faziet a koruniek.

 

Napíšte nám Zavolajte nám