el-main
el-main
el-main
el-main

Keramické korunky a náhrady

Keramické korunky a náhrady

Keramické fazety

Tenké plôšky keramického materiálu, ktorý je vyrábaný na základe odtlačkov v zubnom laboratóriu. Výhodou keramických faziet je ich dokonalá estetika, nerozoznateľná od vlastných zubov, pevnosť a odolnosť voči pigmentom a sfarbeniu.

Keramické korunky

Líšia sa od keramických faziet svojim rozsahom. Pokrývajú celé plochy  ošetrovaných zubov. Sú metódou voľby pri zuboch, ktoré potrebujú rozsiahlejšie ošetrenie.

 

CEREC CAD/CAM Sirona

Umožňuje exkluzívne jednodňové ošetrenie a zhotovenie koruniek a mostíkov menšieho rozsahu na počkanie. Počítačovým systémom sa Vaše zuby naskenujú, navrhne sa plán liečby a na základe dát, ktoré počítač odošle do frézy budú Vaše nové zuby zhotovené na počkanie! Patrí k najmodernejším trendom ošetrení v zubných ambulanciách a jeho obrovským prínosom je ušetrenie množstva Vášho času pri čakaní na zhotovenie práce. Výsledok uvidíte okamžite.

Anatomický zirkón

Zirkón patrí medzi vysokoestetické riešenia bezkovovej fixnej protetiky.
Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a estetikou. Jeho estetiku zubný technik môže vylepšiť napálenim keramiky. U nás môžete získať zirkónové korunky metódou Cerec na počkanie vďaka Cerec SpeedFire, čo je rýchla finalizácia zirkónových koruniek.
 

 

Napíšte nám Zavolajte nám