Tím Alexie


MUDr. Alex Medzihradský - zubný lekár, som odchovanec Prof. MUDr. Nedy Markovskej CSc. na LF UPJŠ v Košiciach. Profesne som prešiel cestou od klasickej zubnej školy po modernú zubolekársku súčasnosť. Vzývam technológie, internet a pokrok. Zubné lekárstvo, predovšetkým jeho tvorivú estetickú časť považujem za skutočné umenie. Učím sa celý život a to v niektorých ohľadoch aj od mojich mladších kolegov. Pokrok sa nedá zastaviť a je na Vás, či s ním udržíte krok. Milujem Život, svoju rodinu a obklopujem sa hlavne mladými, dynamickými, tvorivými a priateľskými ľuďmi. Som autorom hudby a textu, maľujem a rád cestujem.


MDDr. Dagmar Dribňáková - zubná lekárka, som absolventkou zubného lekárstva na lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, ktoré som ukončila v roku 2014. Už počas štúdia som absolvovala niekoľko kurzov a stáží v zahraničí. Pravidelne absolvujem odborné školenia. Zaujímam sa o nové informácie vo vývoji a trendy v zubnom lekárstve. Som športovo založená, preto vytrvalosť a precíznosť, tiež túžba byť medzi prvými, je mi veľmi blízka. Rada pomáham ľuďom.


MDDr. Mirka Gadžinovská - zubná lekárka, nekonvenčná dynamická osobnosť, pre ktorú je zubárske remeslo umením. Spokojní pacienti a krásne úsmevy je gro mojej motivácie poskytovať našim pacientom čo najlepšie služby. Precíznosť, poriadok, presnosť, neustály progres a erudovanosť je vizitkou mojej práce, pretože tak, ako si sama potrpím a vyhľadávam kvalitu, rovnakým dielom ju poskytujem aj u nás v ambulancii.


Bc. Erik Vencel - dentálny hygienik -ukončené vysokoškolské štúdium dentálnej hygieny u MUDr. Evy Kovaľovej v Prešove. " Moja práca je mojím koníčkom a naši pacienti nás radi navštevujú, mám rád jasný systém v práci, precíznosť a čestnosť , mám rád ľudí a som trénerom Les Mills BODY PUMP Neónka Košice. "


Ing. Mirka Škodiová - prvý asistent. V tíme pracujem od roku 2015 vo funkciách : asistent, technický asistent pre Cerec, mám na starosti nákup materiálu. Práca s ľuďmi je mi záľubou. Rada sa podieľam na vytváraní príjemnej a pohodovej atmosfery pri ošetrení, ale aj v Alexii. Sme skutočný tím kolegov a priateľov. Empatia a snaha pomôcť je mojim pracovným krédom. Snažím sa pomáhať pacientom zbaviť sa strachu z ošetrenia a poskytnúť im čo najviac informácií.


MDDr. Matej Medzihradský - zubný lekár, som absolventom LF UPJŠ v Košiciach. Pre povolanie zubného lekára som sa rozhodol v prvej triede základnej školy. Samozrejme, že mojim profesným aj ľudským vzorom je môj otec. Dnes stojíme vedľa seba ako kolegovia a priatelia. Chcem nadviazať na jeho túžbu byť profesne medzi prvými a poskytovať naším pacientom to najlepšie, čo ponúka moderná doba.


Ing. Tina Štefková - ekonóm , asistent, vrchná sestra. Čo povedať ? S doktorom Alexom som vo firme 20 rokov. Samozrejme, že na začiatku sme boli " len " zubná ambulancia a dnes nás od zubnej kliniky delí iba krôčik. Poznám túto prácu dokonale a som šťastná, že môžem býť pri rozlete tejto skvelej firmy. Mám rada svoju rodinu a v čase relaxu vytváram umelecké torty a tortičky.


Ing. Vierka Smolková - druhý asistent, mám technické vysokoškolské vzdelanie, ktoré viem uplatniť pri množstve prístrojov, ktoré v zubných ambulanciách používame. Mám rada ľudí a som veľmi empatická bytosť. V Alexii som šťastná, pretože som nútená stále sa vzdelávať, pracovať na sebe. Príjemná atmosféra a aktívna komunikácia s pacientmi je v spoločnosti Alexia creative na prvom mieste. Nie sme len kolegovia, ale hlavne priatelia, ktorý myslia do budúcnosti rovnakým smerom. Tak ako pacienta, tak podporujeme aj jeden druhého a snažíme sa urobiť maximum pre Váš úsmev.


Andrea Kinská - recepčná, som najmladšiou členkou Alexie creative. Som vytrvalá v pracovnom nasadení, športovo založená, rada sa učím a spoznávam nové príležitosti. Práca s ľudmi ma veľmi baví a som šťastná, že som dostala túto možnosť . Rada by som sa ďalej vzdelávala v odbore zubný asistent, pretože táto práca ma neskutočne napĺňa.

VIDEO



PARTNERY

GALÉRIA