el-main
el-main
el-main
el-main

Tím

Lege artis, pracujeme podľa najnovších moderných pravidiel

Prišli sme na svet ako šťastné deti, ktoré sa rozhodli správne.

main

Tím Alexie

team-img
MUDr. Alex Medzihradský
zubný lekár
Som odchovanec Prof. MUDr. Nedy Markovskej CSc. na LF UPJŠ v Košiciach.

Profesne som prešiel cestou od klasickej zubnej školy po modernú zubolekársku súčasnosť. Vzývam technológie, internet a pokrok. Zubné lekárstvo, predovšetkým jeho tvorivú estetickú časť považujem za skutočné umenie. Učím sa celý život a to v niektorých ohľadoch aj od mojich mladších kolegov. Pokrok sa nedá zastaviť a je na Vás, či s ním udržíte krok. Milujem Život, svoju rodinu a obklopujem sa hlavne mladými, dynamickými, tvorivými a priateľskými ľuďmi. Som autorom hudby a textu, maľujem a rád cestujem.

team-img
MDDr. Anka Mihaľová
zubná lekárka
Je absolventkou zubného lekárstva na lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Štúdium ukončila s červeným diplomom a s vyznamením. Neustále sa vzdeláva nielen v zubárskej oblasti, ale aj iných lekárskych odboroch. Už počas štúdia absolvovala mnoho kurzov a stáží v zahraničí. V súčasnosti sa venuje všetkým odborom zubného lekárstva , ale špecializuje sa na mikroskopickú endodonciu. Prednáša na zubnolekárských akciách a kongresoch. Anka hraje na klavíri, vo voľnom čase sa venuje latino tancom, boxu, a iným športom. Je empatická, skromná, precízna a pracovitá.

team-img
MDDr. Mirka Gadžinovská
zubná lekárka

Nekonvenčná dynamická osobnosť, pre ktorú je zubárske remeslo umením. Spokojní pacienti a krásne úsmevy je gro jej motivácie poskytovať našim pacientom čo najlepšie služby. Precíznosť, poriadok, presnosť, neustály progres a erudovanosť je vizitkou jej práce, pretože tak, ako si sama potrpí a vyhľadáva kvalitu, rovnakým dielom ju poskytuje aj u nás v ambulancii.

team-img
MDDr. Martin Lapár
zubný lekár

Počas mojej kariéry som mal šťastie obklopovať sa a čerpať vedomosti a zručnosti od vynikajúcich doktorov v oblasti záchovného zubného lekárstva, protetiky, mikroskopickej endodoncie a implantológie na klinikách v Prešove, Bratislave a Trnave. Precízna práca s dôrazom na zväčšenie a presnosť je pre mňa štandardom. Každému pacientovi sa snažím poskytnúť taký level ošetrenia, ako by som chcel dostávať aj ja. Počas školy som sa venoval výskumnej činnosti a venujem sa aj výchove ďalších generácií zubných lekárov. Milujem smiech zábavu, humor, dobrú hudbu a prírodu.

team-img
MDDr. Andrea Mrva
Dentoalveolárna chirurgička

Chirurgické výkony rieši odborne, šetrne a s mimoriadnou dávkou trpezlivosti a empatie. Jej ľudský a citlivý prístup nadchne všetkých. Stomatochirurgické zákroky ako sú komplikované extrakcie zubov, zubov múdrosti, koreňov, či deštruovaných  zubov sú hlavnou náplňou jej každodennou  prácou. Všetko zvláda s ľahkosťou, grandióznosťou a pacient odchádza po zákroku s úsmevom na tvári. Vo voľnom čase cvičí jogu , jej výsadou je zdravý životný štýl a neustále vzdelávanie sa aj v tejto oblasti.

team-img
Bc. Erik Vencel
dentálny hygienik
má ukončené vysokoškolské vzdelanie na fakulte Zdravotníctva Prešovskej univerzity v Prešove v odbore DENTÁLNA HYGIENA

Už viac ako desaťročie je súčasťou tímu Alexia creative. Spolu s Dr. Alexom Medzihradským pozdvihli dentálnu hygienu na vysokú úroveň a zaradili ju tak k základným pilierom ústneho zdravia svojich pacientov. Erik dentálnu hygienu označuje ako #dreamjob , teda svoju prácu snov, čo je vidieť aj na prístupe k pacientom a na samotnom profesionálnom, bezbolestnom ošetrení. Vyhľádávajú ho pacienti nielen z Košíc a blízkeho okolia, ale aj z poza hraníc

team-img
Ing. Mirka Škodiová
prvý asistent

V tíme pracuje od roku 2015 vo funkciách : asistent, technický asistent pre Cerec, nákup materiálu. Práca s ľuďmi je jej záľubou. Rada sa podieľa na vytváraní príjemnej a pohodovej atmosféry pri ošetrení, ale aj v Alexii. Sme skutočný tím kolegov a priateľov. Empatia a snaha pomôcť je jej pracovným krédom. Snaží sa pomáhať pacientom zbaviť sa strachu z ošetrenia a poskytnúť im čo najviac informácií.

team-img
MUDr. Matej Medzihradský
zubný lekár
Toho času samostatne pracuje v sesterskej firme Alexia creative Liptov v Liptovskom Mikuláši., je absolventom LF UPJŠ v Košiciach.

Pre povolanie zubného lekára sa rozhodol v prvej triede základnej školy. Samozrejme, že jeho profesným aj ľudským vzorom je jeho otec. Dnes stoja vedľa seba ako kolegovia a priatelia. Chce nadviazať na základy Alexie creative a byť profesne medzi prvými , poskytovať  pacientom to najlepšie, čo ponúka moderná medicína a doba.

team-img
Ing. Tina Štefková
ekonóm, asistent

Stála už pri zrode ambulancií Alexia creative, vo firme pracuje už cez 20 rokov. Cez začínajúcu asistentku sa z nej vďaka túžbe po vedomostiach a jej cieľavedomosti stala nenahraditeľná ekonómka našej kliniky. Komunikuje so zdravotnými poisťovňami a príslušnými úradmi ,ktoré sú nevyhnutné pre bezproblémový chod dentálnej kliniky a zároveň pomáha pacientom pri zodpovedaní otázok administratívneho charakteru.

team-img
Ing. Vierka Smolková
asistentka

Má technické vysokoškolské vzdelanie, ktoré vie uplatniť pri množstve prístrojov, ktoré v zubných ambulanciách používame. Neexistuje pre ňu problém, len riešenie. Má rada ľudí a je veľmi empatická bytosť. V Alexii je šťastná, pretože sa môže stále vzdelávať, pracovať na sebe. Príjemná atmosféra a aktívna komunikácia s pacientmi je v spoločnosti Alexia creative na prvom mieste. “Nie sme len kolegovia, ale hlavne priatelia, ktorý myslia do budúcnosti rovnakým smerom. Tak ako pacienta, tak podporujeme aj jeden druhého a snažíme sa urobiť maximum pre Váš úsmev.”

team-img
Andrea Kinská
asistentka

Je vytrvalá v pracovnom nasadení, športovo založená, rada sa učí a spoznáva nové
príležitosti. Práca s ľudmi ju veľmi baví. Má chuť ďalej sa vzdelávať v odbore zubný asistent,
pretože táto práca ju napĺňa. Je stále optimistická a veselá, vždy Vás privíta so širokým
úsmevom. Vo voľnom čase sa venuje móde a športu.

team-img
Mgr. Veronika Poráčová
recepcia kliniky

Na našej klinike Vás s úsmevom na tvári privíta naša Veronika. Vďaka jej mimoriadnym manažérskym schopnostiam sa vždy objednáte na ošetrenie podľa svojich predstáv a budete ošetrený načas a bez čakania. Je veľmi precízna a zodpovedná. Vo voľnom čase sa venuje joge a rada si prečíta dobrú knihu. Jej najväčším relaxom sú prechádzky v prírode.